partnerzy

Zapraszamy do współpracy firmy z sektora:

  • budowlanego,
  • finansowego,
  • budżetowego.

Współpracujemy w oparciu o kulturę biznesową. Na tej płaszczyźnie ogromnie cenimy profesjonalne podejście, szybkość w działaniu, umiejętność rozwiązywania problemów. Wzajemna współpraca, uczciwość i partnerstwo to synonimy dobrej współpracy. Tym samym masz szansę, zostać naszym partnerem biznesowym i tworzyć grupę profesjonalnych przedsiębiorców.

 

Aktualnie współpracujemy:

NOVA SP. Z O.O.

→ www.nova-elewacje.pl

Firma NOVA SP. z o.o. powstała, aby sprostać coraz większym wymaganiom polskich klientów. Udało nam się połączyć wysoką jakość wytwarzanych produktów, profesjonalną obsługę i krótkie terminy realizacji zamówień z rozsądną ceną. Jesteśmy pasjonatami w swojej dziedzinie, lubimy też wyzwania, dlatego z chęcią pomożemy podwiesić każdą ścianę. Ta firma powstała dla Ciebie – sprawdź zatem nasze możliwości!

 

VENTANA OKNA WARSZAWA

→ www.warszawa.pcv-okna.pl

 

WIZEN S.C.

→ www.wizen.pl 

WIZEN jest wysoce wyspecjalizowaną firmą działającą w sektorze profesjonalnego czyszczenia i zabezpieczania powierzchni zewnętrznych i wewnętrznych budynków wraz z ich najbliższym otoczeniem i małą architektura taką jak: pomniki, fontanny, skwery, mury itp.

 

QBIKA

AUTORSKA PRACOWNIA ARCHITEKTURY MAGDALENY MIKA-KOSIORWIZEN S.C.

→ www.qubika-apa.pl 

Projektowanie techniczne i procedury administracyjne.

  

Elewacje murowane, hydroizolacje, izolacje termiczne, posadzki, renowacje budynków

 

GRUPA  NOVA B.P.

GRUPA NOVA B.P.

KREATYWNE ROZWIĄZANIA

STRONY WWW, SUPPORT, GRAFIKA UŻYTKOWA, BRANDING, COPYRIGHTING