o firmie

Jesteśmy liderem na rynku wykonawstwa klinkierowych elewacji murowanych i prefabrykowanych z betonu architektonicznego.

Kim jesteśmy i czym dokładnie zajmuje się "Tom-Styl Elewacje z klinkieru"?

- Tom-Styl jest firmą wyspecjalizowaną w wykonywaniu licowania elewacji cegłą dekoracyjną, płytką klinkierową, płytami z betonu architektonicznego GRC i wielkoformatowymi. Jesteśmy murarzami, płytkarzami i specjalistami od montażu betonowych prefabrykatów elewacyjnych i nic poza tym. Nasz dzisiejszy poziom jakości usług i wysoka specjalizacja w pracach elewacyjnych jest wynikiem przeszło dwóch dekad na rynku. W zakresie prowadzonych przez nas prac jesteśmy samowystarczalni i niezależni od innych ekip znajdujących się na budowie. Zawsze tworzymy własne zaplecze techniczne i socjalne. Ze strony naszego zleceniodawcy wymagamy dostępu do wody technicznej, prądu i zaplecza sanitarnego. Nasi pracownicy nigdy nie wchodzą do wnętrza budynku, chyba że zlecenie wymaga wykonania prac murarskich i płytkarskich wewnątrz budynków.

Jaki jest zakres wykonywanych przez nas prac elewacyjnych?

- Specjalizujemy się w profesjonalnym montażu elementów elewacyjnych za pomocą montażu chemicznego (klejonego) dedykowanymi zaprawami montażowymi i murarskimi, a także precyzyjnego montażu na systemach kotwionych ze stali nierdzewnej. Szybko, sprawnie i na każdej wysokości wykonamy dowolną elewację ceglaną, płytkowaną i betonową. Nie jesteśmy tani, ale materiał z którym pracujemy nie należy do tanich i trzeba umieć się nim posługiwać. Każde niedotrzymanie reżimu montażowego oznacza duże straty i ryzyko katastrofy budowlanej. Cena naszych usług wynika ze ścisłego przestrzegania przez nas zasad sztuki budowlanej, naszego doświadczenia oraz rzeczywistej szybkości prowadzonych prac.

Zrealizowaliśmy ponad 300 tys. m2 elewacji licowanych klinkierem

Od 1998 roku specjalizujemy się w kompleksowym wykonawstwie wszystkich typów elewacji. 

Jesteśmy doświadczoną firmą budowlaną o wieloletniej praktyce i ugruntowanej pozycji na rynku.  Doświadczenie zdobywaliśmy na największych inwestycjach budowlanych w kraju i za granicą. Mamy najbardziej aktualną wiedzę techniczną i ogromne doświadczenie w realizacji elewacji licowanych cegłą i betonem. Dzięki posiadaniu niezależnych, samodzielnych brygad możemy prowadzić równolegle kilka inwestycji w różnych systemach elewacyjnych. Realizujemy tematy elewacyjne bardzo duże i całkiem małe, od domów jednorodzinnych po całe osiedla. Wykonywaliśmy elewacje na budynkach biurowych, magazynowych i rządowych. W naszej praktyce budowlanej wykorzystujemy tylko sprawdzone technologie i produkty uznanych producentów. Pracujemy w oparciu o specjalistyczne systemy zawiesi i mocowań. W miejscach typowych kotwimy wykonywane przez nas elewacje klinkierowe do konstrukcji budynku na najwyższej jakości nierdzewnych kotwach systemowych. Dodatkowo cała elewacja wzmacniana jest powierzchniowo za pomocą ułożonych co kilka warstw cegieł zbrojenie usztywniające, tzw. murfory. Dla bezpieczeństwa inwestorów wszystkie elementy nadwieszane elewacji jak nadproża okien, drzwi i bram opieramy na wykonywanych przez nas konsolach wsporczych ze stali nierdzewnej. Prace elewacyjne wykonujemy w charakterze samodzielnego wykonawcy - realizując systemy elewacyjne:

  • od tradycyjnej ręcznie formowanej cegły,
  • poprzez nowoczesne cegły prasowane,
  • i klasyczne okładziny kamienne,
  • aż po nowoczesną technologię dekoracyjnego kamienia elewacyjnego.

Mamy wieloletnią praktykę przy skomplikowanych realizacjach elewacyjnych z cegieł i betonu architektonicznego.

Jako firma budowlana możemy pochwalić się wieloma realizacjami oraz taką samą liczbą pozytywnych referencji od zadowolonych klientów. Mamy też wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem w przebudowach różnego rodzaju obiektów historycznych i zabytkowych realizowanych pod ścisłym nadzorem konserwatora.

Jesteśmy odpowiedzialni i mamy profesjonalne podejście do realizacji elewacji licowanych klinkierem.

Aby zapewnić najwyższą jakość wykonywanych prac, rzemieślniczy profesjonalizm i długoletnią gwarancję musimy podchodzić do naszej pracy z pasją i zaangażowaniem, ale przede wszystkim z odpowiedzialnością.
Od początków działalności podstawę filozofii działania firmy stanowi absolutny profesjonalizm i perfekcyjne wykonawstwo zlecanych nam prac.
Z tej filozofii wynika konieczność bliskiej współpracy z klientami i chęć zrozumienia ich potrzeb oraz spełnienia inwestycyjnych oczekiwań.

Wszystkie te wartości oraz poparta ogromnym doświadczeniem wiedza oraz zaangażowanie są gwarancją wysokiego poziomu usług i najwyższej jakości wszystkich realizowanych przez nas inwestycji budowlanych.

Strategią firmy od lat jest najwyższa jakość wykonywanych elewacji murowanych.

Nawet nie próbujemy  być najtańsi na rynku, naszym kluczem do sukcesu jest najwyższa jakość ofertowanych usług. Szczycimy się tym, że jesteśmy wysoce specjalistycznym przedsiębiorstwem i w naszej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i elewacyjne systemy montażowe.

W relacjach z partnerami jesteśmy otwarci i wierni zasadom fair play. Zadowolenie klienta jest sensem naszej działalności.
Postępujemy zgodnie z obowiązującym prawem i wewnętrznymi wytycznymi zarówno naszej firmy jak i krajów w których pracujemy.
Dotrzymujemy zobowiązań i umów w atmosferze wzajemnego zaufania.
Dzięki innowacjom i otwarciu się na rynki zagraniczne konsekwentnie wspieramy naszą politykę wzrostu.
Skuteczność jest dla nas najważniejszym miernikiem sukcesu.
Korzystamy z naszej całej wiedzy i umiejętności, aby oferować naszym Klientom zawsze najwyższej jakości produkty i usługi.
Najważniejszy jest dla nas zawsze człowiek. Wszyscy wspieramy się wzajemnie jako zespół zarówno w naszym przedsiębiorstwie, jak i we wszystkich segmentach firmy.
Działamy w oparciu o cele i wymagamy od naszych pracowników odpowiedzialności za podejmowane decyzje.
opracował: Adam Powojewski